Haber

Altay Bayındır ve Ali Koç’tan veda sözleri

Fenerbahce Lideri Ali Koç, Manchester United’a transfer olan Altay Bayındır hakkında açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, Altay Bayındır’ın herkesin kulübünde isteyeceği bir oyuncu olduğunu belirtti. “Altay Bayındır her zaman kendine yatırım yapan bir sporcu. Herkesin kulübünde isteyeceği bir profil. Biz 21 yaşında kendisine F.Bahçe kalesini emanet ettik. O zaman herkes şaşırmıştı. 10 numara, 5 yıldızlı insan. Herkesin kulübünde isteyeceği bir sporcu.”yorumunu yaptı.

“Tekliflerin bozulma riskine rağmen sözleşme uzatıldı”

Altay’ın F.Bahçe için büyük bir fedakarlık yaptığını ifade eden Koç, şöyle konuştu:

“Forma için gereğini yaptık”

Öte yandan Manchester United’a transfer olan Altay Bayındır da duygusal anlar yaşadığını söyledi.

Ben çok duygusalım. Liderimizin hoş sözlerinden sonra hayatımda ilk kez böyle bir duygu oluştu. O kadar çok anım var ki. İyi şeyler var, sakatlıklar var, kötü şanslar var. 4 ay boyunca acılarla oynadım. Bu çok farklı bir atmosfer. Duygularımı çok iyi kontrol ediyorum ama artık kontrolden çıktım. İçeride hala savaş var. Her yerde birçok anım var. Çok güzel deneyimler yaşadım. Kelimelerle anlatamam. 4 yılda çok şey yaşadım. Çok sevindik, üzüldük, kızdık ama savaştan vazgeçmedik. Formun gereğini yaptık. Taraftarları memnun etmeye çalıştık. Kaptan oldum, ara sıra konuşmak zorunda kalıyorum, yoksa… Patlıyor. Kaptanlık bandını taktığımda hissettiğim duygular çok farklı… Çocukluğumuzun takımı… Bunları burada yaşıyoruz…

“Fenerbahçe’ye kızamam”

Ben hiçbir zaman Fenerbahce’ye kızmayacağım, olamam. Tüm hayranlarımıza teşekkür ederiz. Her an arkamda duran Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Maçlardan sonra telefonda çok konuştuk. Her zaman aradı ve destek verdi. Bize her zaman destek oldu. Hayranlar beni çok sevdiği için küçük şeyler oldu. Beklentiden kaynaklanıyor, çok fazla sevgi. Her zaman daha yükseğe çıkmaya devam edeceğim. Dalgalar olacak ama ben dik kalacağım. Sonu iyi olsun. Kalbim ve aklım her zaman F.Bahçe’de olacak. İnşallah kupa bizim elimizde olur. En çok ihtiyacımız olan şey bu. Büyük F.Bahçe taraftarına ihtiyacımız var. F.Bahçe’nin başarısı sadece kupayla ölçülmüyor. Bunu herkes biliyor. Ani bir sonla her şey olabilir. Burada herkes çok çalışıyor. Kimsenin kötü niyeti yok. İnancımız birdir. Umarım güzel olur. Ama her zaman bir arada kalalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu