Haber

Beşiktaş Kulübü, Stadyum Sponsorluğu İçin Görüşmelerde

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Mehtap Mutluşan Ferah, stat sponsorluğu konusunda değerli firmalarla görüşmelerde bulunduklarını açıkladı.

Riva Hasan Doğan Milli Kurmay Kamp ve Antrenman Tesislerinde gerçekleşen Trendyol Süper Lig 2023-2024 sezonu fikstürlerinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ferah, stadyum sponsorluğu konusunda belli bir aşamaya geldiklerini söyledi.

Mehtap Mutluşan Ferah, pazarlık aşamasında oldukları için sayıyı açıklayamayacağını vurgulayarak, “Çok az bir süre kaldı. Beşiktaş’ın menfaatine hangisi uygunsa, bu haberi sizin aracılığınızla en kısa sürede taraftarlarımıza ileteceğiz” dedi. dedi. Ferah, sezon başında stat sponsorluğunu artıracaklarının da altını çizdi.

Fikstür çekimleriyle ilgili konuşan Ferah, şöyle devam etti:

“İstanbul sıcağında tüm kulüp yöneticilerinin katılımıyla keyifli bir kura çekimi oldu. 2023-2024 sezonu hepimiz için sorunsuz ve kazasız bir sezon olsun. 2.Lig’e kalan gruplara başarılar dilerim. Süper Lig’in çok keyifli ve keyifli bir dönem olacağına inanıyorum.”

Son olarak transferlerle ilgili soruyu yanıtlayan Beşiktaş Genel Sekreteri Mehtap Mutluşan Ferah, “Cumhurbaşkanımız bugün kampa katıldı ve kendisi transferlerle bizzat ilgilendiği için en kısa sürede size bir açıklama yapacak. Yanlış olmaz” dedi. bir şey söylemem için.” sözlerini bitirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu