Haber

İGC’den Adıyaman eski Belediye Başkanı’na ziyaret

ADIYAMAN (İGFA) –Adıyaman Belediye Eski Başkanı Abdulkadir Kırmızı, milletvekillerinin gayretleriyle Adıyaman’ı yeniden ayağa kaldıracaklarına inancının tam olduğunu söyledi.

İGC’yi ziyareti sırasında 6 Şubat’ta meydana gelen ‘yüzyılın felaketi’ depreminde çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiğini ve yaralandığını hatırlatan eski Lider Kırmızı, “Vatandaş olarak ülkemden bir dakika bile ayrılmadım. Depremin olduğu ilk andan itibaren. Şu anda hayatımız bir konteyner içinde. Vatana hizmet etmek, vatandaşlarımızın dertlerini paylaşmak, yaralarını sarmak için hep sahada oldum” diye konuştu.

ADIYAMAN OLARAK GELECEĞİMİZE BAKMALIYIZ

“Adıyaman halkı olarak çok ve yürekli çalışarak ülkemizi yeniden ayağa kaldıracağız” diyen Belediye Eski Başkanı Kızıl; “Elbette burada en çok sorumluluk siyasetçilere düşüyor, siyasetçilerimiz ne kadar çalışkan olursa bu ülke o kadar hızlı ayağa kalkar. Milletvekillerimiz Doç. Dr. Resul KURT ve Doç. . Recep Tayyip Erdoğan.” Adıyaman’a yakınlıkları nedeniyle hizmetin daha hızlı ve daha hızlı geleceğine inancım tamdır. Cumhurbaşkanımızla birebir görüşebilecek vekillerimizdir. Milletvekillerimizin bu olumlu etkiyi ülkemize kazandırmak için var güçleriyle çalıştıklarına ve çalışmaya devam edeceklerine inanıyorum. Milletvekilleri şehrin her sorununu bilemez burada da Belediye Başkanı göreve geldiği günden beri ekibiyle birlikte ülkenin sorunlarını çözmek için canla başla çalışıyor ama takdir edersiniz ki bu iş belediye ile bitmiyor. belediye Sorunlar çözülecek” dedi.

Red, Adıyaman’a gönül vermiş insanlar olarak siyasetçilerin yanında olacaklarını ve Adıyaman’ı her zaman eski güzel günlerine kavuşturacaklarını söyledi.

beydaghaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu