Haber

Kos’ta kayıp kadının cesedi bulundu

Geçtiğimiz günlerde Yunanistan’ın Kos adasında kaybolan Polonya vatandaşı Anastazja Rubinska’nın cesedi bulundu. Greek Reporter gazetesi AMNA’nın haberine atıfta bulunarak, 27 yaşındaki Rubinska’nın bir çöp torbası içinde, çalılar ve silâhlar arasında çıplak halde bulunduğunu bildirdi.

GÖNÜLLÜLER TESPİT EDİLDİ

Rubinska’nın cesedi, Cumartesi günü gözaltına alınan Bangladeşli zanlının evinin yaklaşık 1 kilometre yakınında bulundu. Rubinska’nın cep telefonu da Cumartesi günü, SIM kartı çıkarılmış olarak şüphelinin konutunun yarım kilometre yakınında bulundu. Kadının cesedinin polis, itfaiye ve köpeklerin de yer aldığı arama kurtarma çalışmalarına katılan gönüllüler tarafından bulunduğu da bildirildi.

KONUM GÖNDERİLDİ

Rubinska, yaz aylarında erkek arkadaşıyla Tigaki-Marmari bölgesindeki bir otelde çalışmak için Kos adasına gelmişti. Rubinska’nın erkek arkadaşı Yunan polisiyle temasa geçerek genç kadının kayıp olduğunu bildirmişti. Erkek arkadaşı Pazartesi akşamı Rubinska ile telefonda görüştüğünü ve onu almak için bir pozisyon ilettiğini söyledi. Adı açıklanmayan erkek arkadaşı, “Pozisyonunu bana attı. Ama pozisyonunda değildi. Daha sonra aradığımda ise telefonunu açmadı” dedi. (DIŞ HABER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu