Teknoloji

Coachella Festivali Fortnite’a da Geliyor!

Dört arkadaşınızla birlikte dünyayı kurtarmaya çalıştığınız bir oyun olarak çıkış yapan Fortnite, battle-royale modu ile oyun dünyasını fethetti. Ama oyun bugün kimsenin hayal bile edemeyeceği noktalara geldi, konserlere ve film etkinliklerine bile.konut yapmaya başladı.

Oyuncuların kendi oyun modlarını kurdukları bir sandbox platformuna dönüşen Fortnite, bugün büyük bir etkinlik haberiyle gündeme geldi. Dünyanın en ünlü festivallerinden biri Koçellakendisi için özel olarak geliştirilmiş dünya ile Fortnite’ta boy gösterecek.

Coachella Adası Fortnite’a geliyor:

Fortnite, bugün başlayacak Coachella festivaliyle eş zamanlı olarak Coachella Adası’na da ev sahipliği yapacak. Alliance Studios tarafından geliştirilen adada sanal bir alışveriş çadırı, Sanat Parkı, sıradağlar ve Fortnite topluluğunun bir önceki festivalde yarattığı çok sevilen yapılar için bir stant yer alacak.

Ayrıca adada küçük oyunlar ve görevler de olacak. oyuncular, Simge Radyoadlı radyo istasyonu ile Coachella’da sahne alacak sanatçıların müziklerini dinleyebileceksiniz.

Adanın yanı sıra Fortnite, mağazasında iki yeni Coachella temalı kıyafet satmaya başlayacak. “ Günbatımı Alto” Ve ” Çöl Şafağı Şarkı SözüGiysiler oyunun mağazasında satın alınmayı bekleyecek.

14 Nisan saat 22:00’den itibaren oynanabilir olacaktır. Coachella Adası’na erişmek için oyunun ‘Epic’s Choices’ bölümünü kullanabilirsiniz, ayrıca ” 5449-4207-12803” kodu ile adaya direkt giriş yapabilirsiniz.

bulancak-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu